Проблем с Интеркарс

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
ummng
КОЛЕГА
Мнения: 210
Регистриран на: Вто Мар 24, 2009 10:52 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Проблем с Интеркарс

Мнение от ummng »

Купих нов стартер който още на първото завъртане бендикса изпусна но после понеже почна да върти направих глупост та му дадох колата на човека като разчитах че ако се увеличи ще го върна но уви!!!!Проблема постепенно се задълбочи и накрая реших да го върна като направих втора глупост че купих пак същия .След един месец разтъкаване ми казаха че стартера е в ред.Аз преди да го върна го оставих да върти дълго като е изпуснал та да е сигурна работата но те се правят че са го проверили и бил в ред .Обясних им отново какъв е проблема и пак чакай месец !!!!!Викам преди седмица на представителя - хайде бе какво стана аз вече бях забравил какво изобщо се беше случило а той ми вика че онова било първа рекламаця или нещо такова а това било втора и пак трябвало месец да мине .Днеска след два месеца мотане ми казаха че стартера е в ред !!!Предложих им още първия път да демонстрирам пред техен човек какъв е проблема той мивика че неможело така .
Така че внимавайте какво купувате от тея измамници че май за нищо няма гаранция вече .От появяването им до сега не съм имал пролеми но ето че първия пролем и няма гаранция !!!