Предлагане на филтри за автосервизи

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
kstankov7
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Апр 01, 2023 4:18 pm

Предлагане на филтри за автосервизи

Мнение от kstankov7 »

Казвам се, Ивайло Станков и аз съм съoсновател в „Бис-Трейд ООД“.
Искам, да споделя с Вас как нашите филтри, са помогнали на клиентите ни, за пречистване на въздух и вода.
Ние сме на пазара от 2005 година, и сме работили с над 10 000 клиента, като основните цели, чист въздух, и филтрирана вода. За тези години имаме доста доволни клиенти, от които по-големи са „Sophrаma“ и „Biovet“. Продуктите ни, спомагат пречистването на въздуха във вентилационни среди, също дестилиране на вода в индустриални зони. Предлагаме техническа помощ при избора на химикали за почистване и предотвратряне на котлен камък и био филми от бактерии, и водорасли в затворени кръгове на отопление. Нашата цел е винаги клиента, да бъде довелен от избрания от него продукт, затова работим заедно при избор на подходящи филтри и филтродържатели за течности. Мисията на нашата компания е да предоставим качествени продукти, които напълно да удовлетворят потребностите Ви.
Може да научите повече за нас, чрез линка по-долу.
Ако се интересувате от нашите продукти и услуги, може да отогорите на този мейл, или да се чуем по телефона в най-скоро време, защото съм сигурен, че можем да отогорим подобащо на вашите нужди.
Очаквам Ваш отоговор в бъдеще!
https://filtri-bg.com/