Opel Vectra C 2.2 PSG16 - не пали

- бензинови двигатели<br>
- дизелови двигатели<br>
- ABS<br>
- AirBAG<br>
- Климатици<br>
- Имобилайзери<br>
- Сервизни интервали(километражи)<br>
- Други системи
androidcho
КОЛЕГА
Мнения: 105
Регистриран на: Вто Юни 07, 2016 8:39 pm

Re: Opel Vectra C 2.2 PSG16 - не пали

Мнение от androidcho »

Смятам темата за приключена, отиде в друга посока. На всички тук е ясно, че който каквото е хванал, си го държи здраво и не иска никой друг да му бърка в паничката. Не става!
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Opel Vectra C 2.2 PSG16 - не пали

Мнение от bobolin4o »

Темите тук винаги отиват в една и съща посока... за съжаление.
Не можеш да очакваш да се напише в прав текст как се прави нещо, от което се печелят добри пари във форум, който няма абсолютно никакъв контрол на посещаемостта.
За сметка на това си има други начини... лични съобщения, телефон и т.н.
Поздрави!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
androidcho
КОЛЕГА
Мнения: 105
Регистриран на: Вто Юни 07, 2016 8:39 pm

Re: Opel Vectra C 2.2 PSG16 - не пали

Мнение от androidcho »

bobolin4o написа: Пон Окт 07, 2019 8:50 am Темите тук винаги отиват в една и съща посока... за съжаление.
Не можеш да очакваш да се напише в прав текст как се прави нещо, от което се печелят добри пари във форум, който няма абсолютно никакъв контрол на посещаемостта.
За сметка на това си има други начини... лични съобщения, телефон и т.н.
Поздрави!
Още в първия си пост съм написал, че тази подробност ми е пределно ясна. Аз също не бих споделил публично!
Уви, получих наставления, че е по-добре да се откажа(печелят се добри пари). :)
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Opel Vectra C 2.2 PSG16 - не пали

Мнение от rudoni »

Колега Андроидчо, в отворен форум е така! Всеки един от нас знае много ,но не споделя ,за да не учим всеки да си прави колата сам! Чуваш какво ще става занапред с гаражните майстори ,нали!И ти ,не знам от къде си, не споделяш защото си мислиш ,че ще имаш още един конкурент! Ей за това е така тук у нас! Страхуваме се и от сенките си! Ако знаеш нещо ,ако умееш нещо ,сподели го в определен форум ,сайт, където се познаваме и обменяме знанията и опита си, там си оставяме телефоните и когато някой забуксува с някой проблем си звъним,пишем и помагаме! Преди това се запознаваме и представяме кой какво знае и може! Те така , другото си го можеш!
С нами Бог!

0886 224486
Публикувай отговор