Проблеми с autocom cdp+

- бензинови двигатели<br>
- дизелови двигатели<br>
- ABS<br>
- AirBAG<br>
- Климатици<br>
- Имобилайзери<br>
- Сервизни интервали(километражи)<br>
- Други системи
kaloyan
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Май 28, 2020 4:37 pm

Проблеми с autocom cdp+

Мнение от kaloyan »

Здравейте, нов съм в форума и ще съм много благодарен, ако някой може да ми помогне.
Купих си autocom cdp+ , но буквално беше щастие за 1 ден.
Закачих го на една Toyota yaris, представи се доста добре, след което го пробвахме на Audi a4 b6, по време на триене на грешките лаптопа нещо загасна и от там започнаха неволите. Свързах го отново,свети си нормално, лаптопа го намира, но релетата вече не щракат и дава грешка "vehicle not responding" на делфи 2015R3. После изрових кракнат wurth wow 5.00.8 пак същата история.
Ако някой може да помогне ще съм страшно благодарен :)
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Проблеми с autocom cdp+

Мнение от ivanovbg »

Като си нов е хубаво да се представиш първо в съответната тема.
Колкото до аутокома - пробвай първо да му обновиш фирмуера, а ако няма ефект връщай го рекламация.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
kaloyan
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Май 28, 2020 4:37 pm

Re: Проблеми с autocom cdp+

Мнение от kaloyan »

ivanovbg написа: Съб Май 30, 2020 11:04 pm Като си нов е хубаво да се представиш първо в съответната тема.
Колкото до аутокома - пробвай първо да му обновиш фирмуера, а ако няма ефект връщай го рекламация.
Представих се вече официално :lol:

Въпросния индивид не иска да ми върне парите и ще трябва да го ремонтирам аз. Фирмуера го обновявах няколко пъти с wurth-a и делфито,но пак е същата работа. Възможно ли е някое реле да е забило отворено и това да прецаква нещата ?
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Проблеми с autocom cdp+

Мнение от ivanovbg »

Всичко е възможно, но обикновено не си струва. Поръчвай си ново, но от другаде и питай за гаранция.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
ditex
КОЛЕГА
Мнения: 150
Регистриран на: Пон Юли 24, 2006 9:02 pm

Re: Проблеми с autocom cdp+

Мнение от ditex »

Струва ми се, че ще е добре първоначално да си изясните дали имате проблем с всички контролери, само тези по К линия или пък само тези по CAN. От там може да се насочите къде евентуално може да търсите проблема.
??-!!
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Проблеми с autocom cdp+

Мнение от ivanovbg »

Има много писано по темата. Почети. Например тук: https://carmasters.org/topic/1095-%D1%8 ... 5-autocom/
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
stasi
КОЛЕГА
Мнения: 68
Регистриран на: Пет Мар 04, 2016 1:48 pm
Местоположение: Златица

Re: Проблеми с autocom cdp+

Мнение от stasi »

Колега , аутокома е аматьорски уред и според мен в много случай се проваля . По добре питай колегата ivanovbg да ти продаде Launch като начало , а след това дилърско оборудване .
ummng
КОЛЕГА
Мнения: 210
Регистриран на: Вто Мар 24, 2009 10:52 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Проблеми с autocom cdp+

Мнение от ummng »

Аз имах същия проблем бях го свързал с блутуда и нещо прекъсна и край вече не искаше да се свърже с една и съща кола но ми приеха рекламацията .Ако нямаш пари за лънч ми се обади понеже аз моя не го ползувам.Купувай най-добре от Радослав от програматорите - той е много точен и е в софия ако си от тук де.
Публикувай отговор