Къде се намира приемника на централното в C3?

- бензинови двигатели<br>
- дизелови двигатели<br>
- ABS<br>
- AirBAG<br>
- Климатици<br>
- Имобилайзери<br>
- Сервизни интервали(километражи)<br>
- Други системи
oem
КОЛЕГА
Мнения: 290
Регистриран на: Пет Юли 23, 2010 11:53 am
Местоположение: Горна Оряховица

Къде се намира приемника на централното в C3?

Мнение от oem »

Колеги някой знае ли къде се намира приемника за централното в C3? Имам проблем с обучението на дистанционното. Колата е нов внос само с един ключ. Батерията в дистанционното беше свършила, както имаше и окис по платката. След като остраних тези проблем дистанционното вече излъчва, но не мога да го обуча. На диагностика в БСИ на реални данни дава сигнал от дистанционното: няма когато натискам бутоните.

Вариантите са:
1. дистанционното не е от тази кола (трудно вероятно)
2. приемника или антената му не работят

Прочетох дъмпа от БСИ, извадих пин кода, обучих ключа, следвах процедурата и за обучение на дистанционното, но уви. Не иска.

Някой съвет? Искам да проверя дали приемника работи. Не съм го търсил още за това питам къде е ако някой знае да ме улесни. Да не би да е вграден в БСИ?
Chip Tuning, DPF/FAP/Adblue/EGR/Inlet Swirl Flap/SAI/Lambda/DTC's remove/ MAHA LPS3000 2WD Chassis Dynamometer
O.E.Motorsport - tuning & innovation
avtokit
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Ное 22, 2009 5:05 pm

Re: Къде се намира приемника на централното в C3?

Мнение от avtokit »

Под облицовката на кормилната колонка.Успех :!:
oem
КОЛЕГА
Мнения: 290
Регистриран на: Пет Юли 23, 2010 11:53 am
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Къде се намира приемника на централното в C3?

Мнение от oem »

Някой да е обучавал успешно дистанционно от друга кола? Мисля да пробвам със смяна на кодовете в БСИ. Някой да го е правил?

Старото дистанционно не се разпознава въпреки, че излъчва нещо. Пробвах с такова от друга кола но го вижда като неразпознат код. Поне сега знам, че проблема е явно в дистанционното.
Chip Tuning, DPF/FAP/Adblue/EGR/Inlet Swirl Flap/SAI/Lambda/DTC's remove/ MAHA LPS3000 2WD Chassis Dynamometer
O.E.Motorsport - tuning & innovation
Публикувай отговор