Алфа Ромео 164 - светещ AIRBAG

- бензинови двигатели<br>
- дизелови двигатели<br>
- ABS<br>
- AirBAG<br>
- Климатици<br>
- Имобилайзери<br>
- Сервизни интервали(километражи)<br>
- Други системи
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Алфа Ромео 164 - светещ AIRBAG

Мнение от ivanovbg »

Ми купуваш си един Лънч и той си има вграден мултиплексор и няма проблем с алфите.А и е за всички коли и камиони вече :wink:
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Алфа Ромео 164 - светещ AIRBAG

Мнение от bobolin4o »

ivanovbg написа: Чет Окт 03, 2019 12:19 pm Ми купуваш си един Лънч и той си има вграден мултиплексор и няма проблем с алфите.А и е за всички коли и камиони вече :wink:
Човекът е маниак, но не е наивен.
Ако отвори един Лънч, няма да намери в него части и за 20 лева.
Защо да го купува тогава, по-добре да си джитка с ЕЛМ-а или К-лайн адаптера и да си реди карфици по буксите!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Алфа Ромео 164 - светещ AIRBAG

Мнение от bobolin4o »

iltcho написа: Чет Окт 03, 2019 10:11 am Колега, не бъркайте манията с наивността.

1. Няма да платя за нещо, което мога сам да изработя. (Отварях такъв за ремонт поради творене от "майстор" по диагностична букса, но това е друга тема - няма нищо, което в него да струва тези 210 евро)
2. Достатъчно е, че съм купил софта и плащам ъпдейти.
3. Има нещо, което лично на мен ми върши много по-добра работа от това... "нещо"
4. Алфите останаха като хоби, но са такива, които този уред НЕ лови за диагностика без моя намеса ;)
5. Лек ден

Хм, Колега, не Ви смятам за наивен, още по-малко смятам, че аз съм такъв!
1. Вярвай ми, това специално няма да си го изработиш сам. Освен, че работи като хардуер с мултиплексор за MES, може да се конфигурира като емулатор на поне още 7-8 различни интерфейса за разни различни интересни програмки... Ако успееш и е по евтино от 210 евро, ще си купя от теб 5 броя.
2, Цената за софта и ъпдейтите е еднаква без значение с кой интерфейс ги ползваш...
3, Много се радвам!
4. Това "нещо" лови всички Алфи, без никаква намеса, освен преходник 16-3 пин, където се налага.
5, Приятна вечер.

П.С.
Въпросният инструмент го притежавам и мнението ми е базирано на личен опит с него.
П.С.С.
Просто изразих мнение, не правя реклама на Яни, нито на руснаците произвели въпросният интерфейс.
TuningMaster Изображение
0887 704 900
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: Алфа Ромео 164 - светещ AIRBAG

Мнение от ipivan »

Лънча ряпа да яде, не струва!Днес на един Мерцедес с блокирали на паркинг скорости, Лънча не можа да се справи!Е да ама проблема се реши с чук, по този начин:
http://www.mercedesmedic.com/s-class-stuck-park-w220/
Добре че има интернет!
Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Алфа Ромео 164 - светещ AIRBAG

Мнение от ivanovbg »

ipivan написа: Чет Окт 03, 2019 5:16 pm Лънча ряпа да яде, не струва!Днес на един Мерцедес с блокирали на паркинг скорости, Лънча не можа да се справи!Е да ама проблема се реши с чук, по този начин:
http://www.mercedesmedic.com/s-class-stuck-park-w220/
Добре че има интернет!
С чук се справя само некомпетентния. Лесно става с едно криво телче.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
Публикувай отговор