Adiasys

- бензинови двигатели<br>
- дизелови двигатели<br>
- ABS<br>
- AirBAG<br>
- Климатици<br>
- Имобилайзери<br>
- Сервизни интервали(километражи)<br>
- Други системи
svirepia
КОЛЕГА
Мнения: 190
Регистриран на: Пет Мар 28, 2008 2:34 am

Adiasys

Мнение от svirepia »

Здравейте колеги.Някой знае ли какво се случи с Adiasys и защо така изчезнаха без да предупредят клиентите си?
Търсих някаква информация за тях и техния екип, но нищо не откривам. И сега какво да правим го този ATS900?
NASKO12234
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 9:10 pm
Местоположение: Германия

Re: Adiasys

Мнение от NASKO12234 »

Колега, няма и да ги намериш. Минавай на друга апаратура - Лънч примерно.
mladen
Мнения: 14
Регистриран на: Сря Фев 10, 2016 3:50 pm
Местоположение: Средец

Re: Adiasys

Мнение от mladen »

И аз ги търсих но без успех. На мен ми се прецака осцилоскопа. Ако някой може да го поправи да даде кординати









































r
svirepia
КОЛЕГА
Мнения: 190
Регистриран на: Пет Мар 28, 2008 2:34 am

Re: Adiasys

Мнение от svirepia »

То и аз съм се ориентирал към лънч, ама ми беше интересно какво се случи с екипа и защо така изчезнаха. Бяха много добри и добре се развиваше ATS-са.
А между другото лънча от склад 66 или от представителите на лънч за България launch-bg.com е за предпочитане или от друго място?
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Adiasys

Мнение от ivanovbg »

:wink: Моят вече работи и с камиони. Направих и преходник за 24в
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
NASKO12234
КОЛЕГА
Мнения: 236
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 9:10 pm
Местоположение: Германия

Re: Adiasys

Мнение от NASKO12234 »

Колега, екипа се разпадна заради единия от съдружниците, а имаха готов продукт ATS1000 който щеше да работи и с камиони но така и не излезе на пазара. Както е писал Краси, обърни се към него а не към търговците. На него винаги можеш да му се обадиш при проблем или за съвет когато имаш проблем. Лично мое мнение.
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: Adiasys

Мнение от rockton »

svirepia написа: Пон Окт 28, 2019 8:34 am Здравейте колеги.Някой знае ли какво се случи с Adiasys и защо така изчезнаха без да предупредят клиентите си?
Търсих някаква информация за тях и техния екип, но нищо не откривам. И сега какво да правим го този ATS900?
Здравейте, Адиасис изчезна яко дим, без никави следи и някакви контакти. Познавах лично Иво Церов , но той ги напусна още преди да изчезнат , поне две години преди това!
Сайта им все оище съществува, там стои и последния възможен ъпдейт, който мисля че е 22.100. Моят АТS900 си работи и то добре все още с този ъпдейт. За Съжаление не можеш да го качиш на друга машина ако не си го платил, тъй като е заключен към хардуерният номер на устройството. А последната година преди да изчезнат безследно, направиха ъпдейтите само онлайн!
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
svirepia
КОЛЕГА
Мнения: 190
Регистриран на: Пет Мар 28, 2008 2:34 am

Re: Adiasys

Мнение от svirepia »

То хубаво да го платиш последния ъпдейт ама няма на кого.
rudoni
КОЛЕГА
Мнения: 779
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 8:40 pm
Местоположение: Крумовград

Re: Adiasys

Мнение от rudoni »

2005г. купих от тях прословутия Адс който се оказа копие на КТС и Бош ги осъдиха и се разпаднаха! Ако някой от Пл помни офисът им бе срещу Бош сервиз!Покупката ми бе служебна и имам тлф връзка с тях ,но от два месеца неотговарят!Май са го закъсали?! Знам ли?!
С нами Бог!

0886 224486
Публикувай отговор