Пежо Партнер отказва да пали

- бензинови двигатели<br>
- дизелови двигатели<br>
- ABS<br>
- AirBAG<br>
- Климатици<br>
- Имобилайзери<br>
- Сервизни интервали(километражи)<br>
- Други системи
ummng
КОЛЕГА
Мнения: 210
Регистриран на: Вто Мар 24, 2009 10:52 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Пежо Партнер отказва да пали

Мнение от ummng »

Добър ден колеги!Докараха ми едно пежо партнер 2 2008 1.6 ЦДИ .Човека се оплака че не искала да пали от време на време като почвало таблото да свети габарити чистачки тръгвали но при мен седя два дена и нищо после я докараха и сега вече няма палене.Прочетох я обаче отказа да изстрие грешките .Дебитомера работи датчици работят тругите и датчика но коляновия вал но на БСИ то дава някакъв си проблем май с подкачващата помпа и няма налягане в рейката в началото вдигаше за момент малко налягане като завъртиш и изчезва .Светят габаритите само и нищо друго - фарове не палят чистачки ги няма мигачи няма но има аварийните .Явно нещо БСИ то има проблем ама да питам дали някой е ремонтирал нещо такова или направо да ги пращам да го сменят.Видях че кабелите на захранването на БСИ то са дупчени сигурно са проверявали напрежението и общо взето има захранване ама нещо в Аутодатата ми се стори доста объркана схемата и с никакви означения на елемнтите .Някой да има идея ??
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Пежо Партнер отказва да пали

Мнение от bobolin4o »

Обади ми се...
TuningMaster Изображение
0887 704 900
ummng
КОЛЕГА
Мнения: 210
Регистриран на: Вто Мар 24, 2009 10:52 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Пежо Партнер отказва да пали

Мнение от ummng »

Запали от тръскане и бутане на волана макар че онзи ден го тръсках защото той каза че така му е запалила но днес запали ,Може да нее БСИ то ами тоя блок под волана през него минава всичко но непомня дали имобилайзера минаваше оттам Казаха че в движение не гаснела та най-вероятно е нещо свързано с имобилайзера та го пратих на ключар
Публикувай отговор