Actia Passthru Multidiag ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ !

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
plamenpenis
КОЛЕГА
Мнения: 75
Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 6:25 pm

Re: Actia Passthru Multidiag ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ !

Мнение от plamenpenis »

а и ремонта се забави защото не карах по неговата схема: винаги да ти пуши цигара в окото докато правиш нещо важно :lol: :lol: :lol:
waseko
КОЛЕГА
Мнения: 391
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 7:43 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: Actia Passthru Multidiag ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ !

Мнение от waseko »

Ей,големи интриги в тази тема,както и в цяла България.Така и не мога да ги хвана,май щот не разбирам от тях.Как няма да разберем ,че всички са равни само по рождение,но не и по призвание.Защо се чудим,че на запад печелят добре,а не виждаме,че всеки прави това,в което е най-добър и професионално ориентиран.Отдавна отмина времето,в което ни учеха,че трябва да разбираме от много по малко и в точно диферинцирано нещо-до край.Като ще правиш диагностика и ремонти,недей изземвай функциите на дилъра,който ти продава оборудването,както и той не прави диагностика...Мое мнение.Поздрави.
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Actia Passthru Multidiag ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ !

Мнение от bobolin4o »

Пламене, отправям ти публично предупреждение...
Личните съобщения затова са ЛИЧНИ, че да не са достояние на всички членове на форума.
При следваща такава проява ще се наложи да си сменяш ник-а.
С уважение!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
plamenpenis
КОЛЕГА
Мнения: 75
Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 6:25 pm

Re: Actia Passthru Multidiag ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ !

Мнение от plamenpenis »

ей защо ми променихте темата !?! нека всички да са наясно за какво става въпрос или тук може да се пише само за неща които изнасят на някои хора! не сам написал нещо грешно! но не ви устройва някой да отваря очите на слепците....
и като ме заплашваш какво?
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Actia Passthru Multidiag ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ !

Мнение от bobolin4o »

Не те заплашвам, далеч съм от тази мисъл...
Просто те предупреждавам да спазваш добрия тон и да се съобразяваш малко.
Ако имаш някакъв проблем с някой член на форума, изяснявайте си се самостоятелно. Стоян не го познавам, нито пък теб, но не ми харесва да има караници тук.

Поста ти го изтрих, поради основателно оплакване на засегнатата страна. Както казах, личните съобщения са ЛИЧНИ, а не обществени.
Поздрави!
TuningMaster Изображение
0887 704 900
plamenpenis
КОЛЕГА
Мнения: 75
Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 6:25 pm

Re: Actia Passthru Multidiag ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ !

Мнение от plamenpenis »

bobolin4o написа:Не те заплашвам, далеч съм от тази мисъл...
Просто те предупреждавам да спазваш добрия тон и да се съобразяваш малко.
Ако имаш някакъв проблем с някой член на форума, изяснявайте си се самостоятелно. Стоян не го познавам, нито пък теб, но не ми харесва да има караници тук.

Поста ти го изтрих, поради основателно оплакване на засегнатата страна. Както казах, личните съобщения са ЛИЧНИ, а не обществени.
Поздрави!

е добре де засегната страна казваш ами то по тази логика по сигнал от официалните вносители на апаратура трябва да изтриете целия форум!
върни темата както си беше ще е от полза за всички които имат въпросния уред! и най вече за тези които сега искат да си я купят бях обяснил подробно къде кое колко струва! може би за това има засегната страна...
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Actia Passthru Multidiag ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ !

Мнение от bobolin4o »

Няма какво да връщам, не съм изтрил нищо, което е от съществено значение по темата, а само цитираното лично съобщение. Както вече казах няколко пъти, правото е на страната на този който го е написал. Ти можеш да го публикуваш само с неговото разрешение.
Второ, ако има сигнал от официални вносители, ще се изтрие темата или поста, предмет на тяхните претенции, едва ли чак пък целият форум.
Трето, щом искаш да обясняваш кое къде колко струва, нямам нищо против - обясни... но без нападки към когото и да било, моля!
Смятам тоя въпрос за изчерпан, ако нещо все пак не е ясно, попитай пак.
TuningMaster Изображение
0887 704 900
plamenpenis
КОЛЕГА
Мнения: 75
Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 6:25 pm

Re: Actia Passthru Multidiag ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ !

Мнение от plamenpenis »

ОБЯВЕНО Е ПРИМИРИЕ

ЗА СЕГА..............
stefans777
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Дек 17, 2012 2:01 pm

Re: Actia Passthru Multidiag ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ !

Мнение от stefans777 »

Здравеите колеги

Имам един прост въпрос?
Защо не връщате Actia Passthru Multidiag на човека които ви го е продал.или най малкото
да се знае от кого да се пазят следващите потенциално ужилени колеги
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Actia Passthru Multidiag ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ !

Мнение от bobolin4o »

stefans777 написа:Здравеите колеги

Имам един прост въпрос?
Защо не връщате Actia Passthru Multidiag на човека които ви го е продал.или най малкото
да се знае от кого да се пазят следващите потенциално ужилени колеги
Здравей, колега!
Добре дошъл във форума!
Така като гледам се занимаваш с търговия(и не само) на диагностична апаратура... похвално...
Имам една молба: не се превръщай в поредния скандалджия, имаме си достатъчно! От досегашните ти постове струи единствено реклама, при това агресивна - в смисъл "елате при мен, нема да имате проблеми никакви!"
Всъщност тук сме се събрали хора, които обменят професионален опит в диагностиката и ремонтите и този тип реклама само ни забавлява...
TuningMaster Изображение
0887 704 900
plamenpenisa
КОЛЕГА
Мнения: 165
Регистриран на: Съб Сеп 29, 2012 8:13 pm
Обратна връзка:

Re: Actia Passthru Multidiag ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ !

Мнение от plamenpenisa »

stefans777 написа:Здравеите колеги

Имам един прост въпрос?
Защо не връщате Actia Passthru Multidiag на човека които ви го е продал.или най малкото
да се знае от кого да се пазят следващите потенциално ужилени колеги
...... от едни малки жълти човечета с дръпнати очи :lol:
уникален тупан си брат.........
ummng
КОЛЕГА
Мнения: 210
Регистриран на: Вто Мар 24, 2009 10:52 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Actia Passthru Multidiag ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ !

Мнение от ummng »

Някой да знае къде им е слабото място на тези адаптери че взех на един колега и нещо спря да работи .Беше версия 2011 май той беше загубил инсталацията и не го ползуваше .Реших да го ъпдейтна и програмирах пика с последната версия 033918 обаче сега го пробвах и тръгва да обновява адаптера и после изписва че нещо не е в ред да се провери връзката с колата.Проверих кабела към колата и май всичко му е наред но за всеки случай го презапоих.Проверих и откъм ЮСБ то там само плюс пет волта ми се губи ама може да е така.Взех от колега кабел за компорта но и с него е същото не иска да тръгне значи като чмета по форумите някъде спойка се е прекъснала.
Публикувай отговор