ATS 900

- скенери<br>
- осцилоскопи<br>
- газоанализатори<br>
- мултиметри<br>
- други
Herodot
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Ное 17, 2007 12:34 am

ATS 900

Мнение от Herodot »

Здравейте,
Нов съм тук, искам да започна да се занимавам с диагностика на автомобили и по специално откриване на грешки, отстраняването им. За тази цел прегледах ATS 900. Уреда е сравнително евтин. Ако някой има отзиви спрямо него и е работил с него да изкаже мнение.
MOTORSPORT
КОЛЕГА
Мнения: 38
Регистриран на: Нед Яну 07, 2007 9:41 pm
Местоположение: LOVECH

re

Мнение от MOTORSPORT »

o6te e v razrabotka ima o6te dosta ne6ta za doopraviane no inache niakoga 6e e dobar
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Мнение от mitko »

Кога бре Ицо ще е добър? Да не се повтори номера с Първата Адия . Аз чаках 2 години за 4 update.
MOTORSPORT
КОЛЕГА
Мнения: 38
Регистриран на: Нед Яну 07, 2007 9:41 pm
Местоположение: LOVECH

Мнение от MOTORSPORT »

veroiatno drugia vec ,priatelcheta sa mi ama sa mnogo nazad o6te -ni6to lichno
saaemo
Мнения: 9
Регистриран на: Съб Юни 25, 2005 10:53 am

Re: ATS 900

Мнение от saaemo »

Herodot написа:Здравейте,
Нов съм тук, искам да започна да се занимавам с диагностика на автомобили и по специално откриване на грешки, отстраняването им. За тази цел прегледах ATS 900. Уреда е сравнително евтин. Ако някой има отзиви спрямо него и е работил с него да изкаже мнение.
http://www.kolegi.info/viewtopic.php?f=24&t=1126
vankopestera
КОЛЕГА
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Май 05, 2008 12:55 am

Re: ATS 900

Мнение от vankopestera »

Аз чувам различни отзиви. Някои колеги си го купиха, но казват че доста системи които старата АДИА ги е чела АТS900 не успява. И друг проблем - често забивал софтуера и се налагало рестартиране.
Иван Петров
Ако човек не върви напред, то той не стои на едно място, а се връща назад! - Хенри Форд
svirepia
КОЛЕГА
Мнения: 190
Регистриран на: Пет Мар 28, 2008 2:34 am

Re: ATS 900

Мнение от svirepia »

аз съм с ATS 900 и съм доволен е софтуера си проблеми забива рестартирам но за мен това не е проблем пък и за толкова пари това е добре .
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: ATS 900

Мнение от rockton »

vankopestera написа:Аз чувам различни отзиви. Някои колеги си го купиха, но казват че доста системи които старата АДИА ги е чела АТS900 не успява. И друг проблем - често забивал софтуера и се налагало рестартиране.
Вече не забива от 24.05 2008 има нов ъпдейт, тествах го вече, доста от бъговете са поизчистени, има и нови добавки, ... Е , има и какво да се же3лае още...ноооо разработчиците работят усърдно, и се справят.
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
svirepia
КОЛЕГА
Мнения: 190
Регистриран на: Пет Мар 28, 2008 2:34 am

Re: ATS 900

Мнение от svirepia »

rockton написа:
vankopestera написа:Аз чувам различни отзиви. Някои колеги си го купиха, но казват че доста системи които старата АДИА ги е чела АТS900 не успява. И друг проблем - често забивал софтуера и се налагало рестартиране.
Вече не забива от 24.05 2008 има нов ъпдейт, тествах го вече, доста от бъговете са поизчистени, има и нови добавки, ... Е , има и какво да се же3лае още...ноооо разработчиците работят усърдно, и се справят.

Ъпа за адията проиводителят ли го предоставя или си го изтегли от някъде
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: ATS 900

Мнение от rockton »

svirepia написа:
rockton написа:
vankopestera написа:Аз чувам различни отзиви. Някои колеги си го купиха, но казват че доста системи които старата АДИА ги е чела АТS900 не успява. И друг проблем - често забивал софтуера и се налагало рестартиране.
Вече не забива от 24.05 2008 има нов ъпдейт, тествах го вече, доста от бъговете са поизчистени, има и нови добавки, ... Е , има и какво да се же3лае още...ноооо разработчиците работят усърдно, и се справят.

Ъпа за адията проиводителят ли го предоставя или си го изтегли от някъде
Здравеи колега, Производителят доставя ъпдейтите, за първата година всички ъпове са безплатни, до днес са изкарали 4(четири) ъпдейта. Понеже аз съм на принципа ИЗБЕРИ БЪЛГАРСКОТО , бях един от първите които си закупиха АТS 900, знаех че ще има доста проблеми в началото, като при всеки нов продукт, но производителите са си тук в Пловдив, ако видя зор с нещо веднага им звъня и решаваме дружно проблема,така ползата е двойна , те научават за неудачи в софтуера на кодочетеца на живо от мен, а аз , ценни съвети и нов ъпдейт, както и всички други колеги,които са закупили кодочетеца!
Контактите ми с производителите са почти 3-4 пъти седмично, затова съм направил тяхният GSM номер(на щефът), безплатен!, понякога говорим дълго!
-Доста им "досаждам" но никога не са били невнимателни, винаги са много отзивчиви внимателни и учтиви . В момент в който извадят някоя нова добавка поправка или иначе казано ъпдейт, веднага ми пращат линк за теглене на Емеила.
Кодочетеца работи много добре, поне на този етап, Аз ползвам и втори , на фирмата BrayanBEE , - FastBox но там един ъпдейт(годищен) ми е 1500 левчета, и нямам живия контакт с производителя, защото и там има доста бъгове, макар да е утвърдена фирма с име...а за превода на софта им на български да не говорим...доста зле.......-затова го карам на енглиш :shock:
-Ето писмото в имейла за последният ъп на ATS 900

Събота, 2008, Май 17 16:25:11 EEST
Уважаеми колеги,

"АДИАСИС ООД" Ви уведомява, че е налична нова версия на софтуера за ATS 900.

В нея са направени някои корекции с цел подобряване разпознаването на системите.

Новата версия на софтуера можете да изтеглите от следния линк: http://support.ats900.com/

Преди да я инсталирате, моля дейнсталирайте старата версия.
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
svirepia
КОЛЕГА
Мнения: 190
Регистриран на: Пет Мар 28, 2008 2:34 am

Re: ATS 900

Мнение от svirepia »

Колега и моят ATS 900 си го закупих от тях и да знаеш ,че не си само ти дето им досаждаш и аз съм доста редовен в това отношение .Купих си го март т.г. а все още не са ми давали ъп за софтуера значи утре ще им звъня пак. Голямо благодаря за инфото . :D :D :D
А проблема с системите на магнет марели казваш са го решили така ли ?
Публикувай отговор