Малко инфо за мен

Създаване на връзка между отделните сервизи и потребители, занимаващи се с автомобили.
versay13
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2021 10:40 am

Малко инфо за мен

Мнение от versay13 »

Здравейте колеги, казвам се Виктор Петров и живея в София. По професия съм електротехник и работя в Чез Разпределение България. Тъй като баща ми с който майка ми се разведе, когато съм бил на една година е участвал в рали Сторгозия и до колкото знам е автомонтьор, съм наследил интереса и страстта към автомобилите. И така, в момента във всяко свободно време се старая да науча максимално за автодиагностиката на автомобила с всички негови разклонения. Имам няколко скенера Launch x431 Diag Pro Закупен от https://sklad66.com/cms/ така също и Opel OP-COM Professional от тях и също HEX-USB+CAN за VCDS.
Интересът ми е голям. Имам софтуер за близо 500GB простанство. Най-различни програми свалени от руснаците. Това е за сега, готов съм даже да работя в някой сервиз след работа, разбира се без пари само и само да науча как се правят нещата на практика и да продължавам да се развивам, докато не се почуствам по-сигурен в това, което правя и не предприема нещо ново. Благодаря за вниманието и успех в бизнеса.
За да придобиеш знание, всеки ден прибавяй по нещо. За да придобиеш мъдрост, всеки ден изхвърляй по нещо.
0885 396 793