AG SGI Холандски газов инжекцион

- Пропан-бутан<br>
- Метан
dakata7
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Сеп 04, 2016 7:30 pm

Re: AG SGI Холандски газов инжекцион

Мнение от dakata7 »

steich написа: Съб Авг 22, 2009 1:40 pm Тъй като информацията за този инжекцион и по точно AG SGI Type 2 е доста оскъдна а и явно много малко хора са се занимавали, ще споделя поне моят опит до тук. Намерих PDF-a за точно тази система и разбрах че връзката може да се осъществи само чрез адаптер с К линия. Сглобих един и вече всичко е ОК. Успях да направя промяна т.е. колата да пали на бензин и при 2000 оборота да прехвърля на газ. Лошото е че другите параметри могат да се заредят само с готов файл който явно се настройва от друга програма и файловете са готови за различните марки автомобили и модификации на двигателите. Може само да се преглеждат някои параметри и да се гледат и трият грешкитезаписани в паметта. Ако някой се нуждае от софтуера за диагностика, схемата на адаптера и pdf-a на системата мога да му ги пратя тъй като се оказва че тук не мога да кача нищо заради големината им.

п.п. Колега имаш ли все още този файл, че ме мъчи от 2 години една такава уредба. През определен период отказва да работи на метан после тръгва и все няма грешки в компа на метановата (sax500).
lnd1
КОЛЕГА
Мнения: 61
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 3:49 pm

Re: AG SGI Холандски газов инжекцион

Мнение от lnd1 »

Благодаря за добрите думи . Ако мога да помогна съм насреща !
Romeo
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Ное 14, 2021 6:27 pm

Re: AG SGI Холандски газов инжекцион

Мнение от Romeo »

Здравейте! Нуждая се от помощ. Имам проблем с холандския газов инжекцион AG SGI, от известно време колата почна да клати обороти като накрая почна и да гасене. От Пловдив съм и обиколих доста сервизи, но никой не работи с такъв вид газови уредби и не могат да ми я закачат на диагностика. Благодаря предварително!
Публикувай отговор