Кабел за Lovato Easy Fast Smart - проблема е решен!

- Пропан-бутан<br>
- Метан
D22DJ
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Ное 29, 2015 6:42 pm

Re: Кабел за Lovato Easy Fast Smart - проблема е решен!

Мнение от D22DJ »

Разбирам те и се съгласявам почти изцяло с теб. Но едва ли не защото не съм Колега, някой да ми се кара, че си пипам по колата :D
Друг е въпроса, че 2019 широколентовите сонди, не са две торби с пари вече, и когато задам въпроса в съжаление който и да е сервиз, не само конкретно за тази кола - Как настройвате коефициентите на газовата при педал на газта до долу и ламбда показание 1-ца.... :roll: То на усет по добре аз, поне знам какво да очаквам :)
ipivan
КОЛЕГА
Мнения: 1118
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 9:03 pm
Местоположение: Плевен

Re: Кабел за Lovato Easy Fast Smart - проблема е решен!

Мнение от ipivan »

D22DJ написа: Пет Сеп 13, 2019 6:35 am В руският форум писах преди да си оправя направеното :)
А зададе ли си въпроса защо и тук, и в Руския форум не получи отговора който търсеше?В Руския форум дори никой не си направи труда да ти отговори или да те пита нещо!
За да получиш някакъв коректен отговор, трябва да кажеш какъв е проблема и какво си направил до сега, какво си проверил.По интернет можем само да гадаем какво си вършил!
Препоръчвам, следващия път да питаш в Полския форум!Там са много отзивчиви колегите!
А ламбдата обикновено се движи в границите 0,98-0,99.Като натиснеш педала до край слиза и под тези стойности!
Не е срамно да не знаеш,срамно е да не учиш!
0887 91 78 79
D22DJ
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Ное 29, 2015 6:42 pm

Re: Кабел за Lovato Easy Fast Smart - проблема е решен!

Мнение от D22DJ »

Да защото на google translate руският превод му е зле :D
P.S.
Говорим за показанията на сондата на самият конкретен автомобил не за измерване с допълнителна широколентова.
Там няма 0.8, 0.9 над 10мс...има единица.
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Кабел за Lovato Easy Fast Smart - проблема е решен!

Мнение от bobolin4o »

D22DJ написа: Пет Сеп 13, 2019 8:05 pm Да защото на google translate руският превод му е зле :D
P.S.
Говорим за показанията на сондата на самият конкретен автомобил не за измерване с допълнителна широколентова.
Там няма 0.8, 0.9 над 10мс...има единица.
Обаче си има задна сонда, която винаги съм връзвал и гледал директно през уредбата...
Виж, не искам да си ги мерим, докато все още се занимавах с тази дейност, не съм имал рекламации от сорта на "сутрин не пали на бензин" - богата смес на газ, "замина ми катализатора" - бедна смес на газ, "изгоряха ми клапаните" - бедна смес на газ и т.н... Всичко това без да ползвам газанализатор (широколентова сонда) в движение. Не казвам, че е грешно, даже бих казал, че е правилно да се ползва, но при мен не се е налагало...
А дейността преустанових в момента, в който взеха да ме търсят само за монтажи на разни модерни авомобили с директно впръскване и големи кубатури (тоест, не техниката е проблемна, а собствениците)... Пък и 25 години да се занимавам с това ми омръзна, да поемат младите нататък.
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Публикувай отговор