TPS + диод...?

- Пропан-бутан<br>
- Метан
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: TPS + диод...?

Мнение от ivanovbg »

Sarus написа: Съб Окт 05, 2019 11:39 am Явно някаква злоба напъва да излезе от Вас.....в опита си да обидете, демонстрирате напознаване на българския език,.... ( Съществително нарицателно име, Кодове за род: м, ж, ср, тип
Пълна деградация на личността, превръщаща човека в животно.
imbecile.Вродено слабоумие, неизличима психическа болест, съпроводена с пълно разрушаване на нормалната умствена дейност. ) Вероятно искахте да използвате латинската думичка "профан" т.е. човек не сведущ в дадена област..? (Съществително нарицателно име, мъжки род, тип 7
букв. Човек, непосветен в тайнствата на божествената служба.
прен. Човек, който няма познания в дадена област, неспециалист;
прен. Невежа, прост човек
Етимология
от лат. profanus “който е пред, извън храма”)
Както и да е...ако Вие сте чели внимателно....
За разлика от теб аз съм читател, а не само писател.Собствените си думи не можеш да прочетеш правилно.
Остани си със здраве или с проблемите си както се казва :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: TPS + диод...?

Мнение от rangel1 »

Аз незнам за диода но също и незнам за къв чеп още съществува тоя форум като нито помага на клиенти нито на майстори :D
(е то пък нали трябва да има форуми като жълти вестници че да се забавляваме :D )
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: TPS + диод...?

Мнение от rockton »

Точно го каза Рангеле, ....-за забавление! :mrgreen:
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: TPS + диод...?

Мнение от bobolin4o »

rangel1 написа: Сря Окт 09, 2019 8:12 pm Аз незнам за диода но също и незнам за къв чеп още съществува тоя форум като нито помага на клиенти нито на майстори :D
(е то пък нали трябва да има форуми като жълти вестници че да се забавляваме :D )
Форумът е такъв какъвто го правите вие - не искате да помагате, а да се забавлявате.
TuningMaster Изображение
0887 704 900
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: TPS + диод...?

Мнение от rangel1 »

Не че не искаме да помагаме просто форума се казва "колеги" и проявяваме колегиалност защото ако казваме на всеки царвул как да си оправи колицата някой колега няма да искара лев :D На мен никой колега не ми е отказал помощ ако може и аз съм се опитал да помогна с квото мога .А теб ако не те бърка вържи си телефона към 112 и къпи на държавна заплата 600лв :D
(извинявай колега боболинчо знаеш че те уважавам много но или го заключете тоя форук та да се гъбаркаме 20 тина калпака но да знаем че когато ни потрябва нещо който може ще помогне не да си звъним по телефони един по един а просто пишеш и чакаш или да му се приключват мъките на форума "уж колеги")
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: TPS + диод...?

Мнение от ivanovbg »

Не си прав Рангеле, форума е добре да си го има. То и повечето тук се запознахме. А виж , че се гъбаркаме ... Ми как да помогнеш на някой любознателен като той даже не знае как да пита? TPS + диод...? Как звучи това за някой професионалист? Да не говорим, че въпроса е зададен така, че все едно аз съм до колата и всичко виждам. Все едно да питаш слепец какво е червено и да се сърдиш , че те е взел на подбив и не иска да ти помогне да се ориентираш в избора на цвят. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1718
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: TPS + диод...?

Мнение от bobolin4o »

rangel1 написа: Чет Окт 10, 2019 8:25 pm Не че не искаме да помагаме просто форума се казва "колеги" и проявяваме колегиалност защото ако казваме на всеки царвул как да си оправи колицата някой колега няма да искара лев :D На мен никой колега не ми е отказал помощ ако може и аз съм се опитал да помогна с квото мога .А теб ако не те бърка вържи си телефона към 112 и къпи на държавна заплата 600лв :D
(извинявай колега боболинчо знаеш че те уважавам много но или го заключете тоя форук та да се гъбаркаме 20 тина калпака но да знаем че когато ни потрябва нещо който може ще помогне не да си звъним по телефони един по един а просто пишеш и чакаш или да му се приключват мъките на форума "уж колеги")
1, Форума се казва Колеги, а не Майстори.
2, Това, че някой юзър на МПС си е отстранил сам даден проблем не означава автоматично обедняване на някой майстор. В повечето случаи хората почват да ровят в Гугъл и попадат тук например, защото вече са били в сервиз, а може и в няколко, но проблемът им не е решен...
3. Чак пък да съм спешна помощ... но нищо не ми пречи да дам насока за решаване на даден проблем, без значение дали тук или в сервиза ми.
Пари изкарвам достатъчно и понякога ми е хубаво да направя живота на някого по-хубав.
4. Защо да се заключва форум, в който Майсторите са си оставили координатите, а потенциалните клиенти могат да преценят към кого да се обърнат по написанато в него?
5. Какви "мъки"? Никой от тук регистрираните Майстори не трябва да се чувства длъжен да го посещава редовно и да пише каквото и да е, още по-малко пък да се забавлява на чужд гръб. Не искаш да помагаш на "цървули" - не пишеш... толкова е просто.
TuningMaster Изображение
0887 704 900
Публикувай отговор