usb осцилоскоп ХАНТЕК

КУПУВА / ПРОДАВА Диагностична апаратура
auto
КОЛЕГА
Мнения: 48
Регистриран на: Пон Сеп 10, 2007 2:20 pm
Местоположение: Плевен

usb осцилоскоп ХАНТЕК

Мнение от auto »

Продавам двуканален цифров осцилоскоп ХАНТЕК мо лв.д.6022бе .Осцилоскопа е на практика нов.Разопакован е само за проба.
Цена 160 лв.Тел.0878803403