Renault Megane имобилайзер

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
ralderon
КОЛЕГА
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Фев 06, 2012 8:18 pm

Renault Megane имобилайзер

Мнение от ralderon »

Привет, колеги. Нуждая се от помощ с въпросният имобилайзер на един Меган от 98-9 година. Компютъра е сириус32 и искам да попитам кой би ми помогнал с махането на имобилайзера. Причината е изпран на 60 градуса ключ в продължение на един перален цикъл. Клиента желае да се махне, а проблема е че в момента не мога да изчета флаша. Ако може някой да се отзове ще му го пратя, а услугата разбира се няма да е без пари. Благодаря предварително на отзовалите се.
milennyc
КОЛЕГА
Мнения: 171
Регистриран на: Чет Ное 12, 2009 7:27 am

Re: Renault Megane имобилайзер

Мнение от milennyc »

Това не се ли прави със щтракалка?
ralderon
КОЛЕГА
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Фев 06, 2012 8:18 pm

Re: Renault Megane имобилайзер

Мнение от ralderon »

Абе май го има в щракалката въпросната, но цената, на която ми го предлага тук един местен дилър крайно не ме устройва.
delio
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Вто Май 08, 2007 7:51 pm
Местоположение: on the road
Обратна връзка:

Re: Renault Megane имобилайзер

Мнение от delio »

с емулатор става на 100%
работи пробвано
Никога не карай по-бързо от колкото може да лети твоят ангел пазител
http://delservice.bg/
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: Renault Megane имобилайзер

Мнение от rockton »

-с кой чип беше това чудо че отдавна не ми е попадало такова, иначе омегата чете и пише всичко
а колегата по горе е прав с тъй наречената "щтракалка" става, и с емулатор!!
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
ralderon
КОЛЕГА
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Фев 06, 2012 8:18 pm

Re: Renault Megane имобилайзер

Мнение от ralderon »

29F200 е чипа. Ако няма желаещи май ще сглабям щракалката по едни руски чертежи и да видим дали ще се случат нещата.
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: Renault Megane имобилайзер

Мнение от rockton »

ralderon написа:29F200 е чипа. Ако няма желаещи май ще сглабям щракалката по едни руски чертежи и да видим дали ще се случат нещата.
Ако имаш желание да свалиш флаша и да ми го пратиш, ще ти го препрограмирам.
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
rockton
КОЛЕГА
Мнения: 595
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 7:29 am
Местоположение: Захарна Фабрика

Re: Renault Megane имобилайзер

Мнение от rockton »

тук >> http://dox.bg/files/dw?a=838448e904 съм качил описание и файл, както и софт, за това как се прави Сириус 32 вържин(девствен) , демек без иммо, аз го работя с Омега флашер приставката, че така ми е най лесно, ама вече ме мързи да разкопавам полиуретана за да стигна до флаша! Пък и то вече май не останаха Мегани с непремахнати имота. Та затова ти казвам че ако ми пратиш компира ще ти го флашна без проблем!
другият начин е със Штракалката, ако искаш ще ти пратя описание как става с нея, ако искаш ще ти дам телефон на човек дето ги прави много качествени и на изгодна цена, заедно със рено иммо емулатор!...-Но за да поставиш Емулатор, имото трябва първо да заработи нормално, да си възприема кода......значи пак първо със щтракалката и после ако иска клиента веднъж завинаги да замлъкне имото?!...- и емулатор!
значи най евтиният начин е префлашване на ЕЦУ-то.......
Поздрави и Успех в начинанието!!
"четенето на грешки" - не е диагностика , "изтриването на грешки" - не е ремонт! тел: 089 6633459
Публикувай отговор