Акаунт към DIAGZONE за EasyDiag V2.0

- диагностичен<br>
- информационен<br>
- други
karamilev
КОЛЕГА
Мнения: 194
Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 6:03 pm
Местоположение: Варна

Акаунт към DIAGZONE за EasyDiag V2.0

Мнение от karamilev »

Здравейте колеги,приложението DIAGZONE започна да ми прави проблеми да забива много често и искам да го преинсталирам,но преди няколко месеца ми е изтекъл акаунта към сървъра на руснаците. Опитвам се да си го подновя,но не мога да платя заради санкциите към Русия. Има ли някой решение на проблема? Някой да ползва друг сървър,който не е руски?
Докато една жена мълчи не я прекъсвай!
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Акаунт към DIAGZONE за EasyDiag V2.0

Мнение от ivanovbg »

Няма на този етап. Ако искаш звънни утре да ти помислим варианти.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
karamilev
КОЛЕГА
Мнения: 194
Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 6:03 pm
Местоположение: Варна

Re: Акаунт към DIAGZONE за EasyDiag V2.0

Мнение от karamilev »

Можело май с криптовалута или по-точно биткойн,ама нито знам как става нито имам :lol:
Докато една жена мълчи не я прекъсвай!
karamilev
КОЛЕГА
Мнения: 194
Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 6:03 pm
Местоположение: Варна

Re: Акаунт към DIAGZONE за EasyDiag V2.0

Мнение от karamilev »

ivanovbg написа: Нед Мар 13, 2022 6:39 pm Няма на този етап. Ако искаш звънни утре да ти помислим варианти.
Утре ще ти звънна задължително
Докато една жена мълчи не я прекъсвай!
steich
КОЛЕГА
Мнения: 171
Регистриран на: Вто Ное 22, 2005 5:08 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Акаунт към DIAGZONE за EasyDiag V2.0

Мнение от steich »

Аз защо си мисля че ти плащаш да кажем ъпдейт за 1 година, когато измине тази година акаунта си ти е валиден и ти може да ползваш ъпдейтите до момента на приключване на абонамента ти ... т.е. според мен не е проблем да си върнеш таблета към заводски настройки и да си преинсталираш всичко наново.
https://www.facebook.com/fapremove.bg
http://www.fapremove.com
ALL FULL WORKED manual solutions - FAP DPF OFF, Adblue SCR OFF, EGR OFF, TVA OFF, Swirl OFF, O2 Lambda OFF, Speed limiter OFF, DTC OFF and etc
TEXA NAVIGATOR TXTs Car, Truck, Agri Diagnose
karamilev
КОЛЕГА
Мнения: 194
Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 6:03 pm
Местоположение: Варна

Re: Акаунт към DIAGZONE за EasyDiag V2.0

Мнение от karamilev »

steich написа: Чет Мар 17, 2022 9:04 pm Аз защо си мисля че ти плащаш да кажем ъпдейт за 1 година, когато измине тази година акаунта си ти е валиден и ти може да ползваш ъпдейтите до момента на приключване на абонамента ти ... т.е. според мен не е проблем да си върнеш таблета към заводски настройки и да си преинсталираш всичко наново.
Не можеш пробвах,нямаш никакви налични марки автомобили. Като се опиташ да теглиш ти казва че ти е изтекъл акаунта. Лошото е че ми взе парите и вече седмица не го подновява и не отговорят на каквато и да е форма на контакт,ама това са рисковете на онлайн плащания особено като мине през няколко банки няма връщане на пари. Може и да са го привикали запас човека 🙂
Докато една жена мълчи не я прекъсвай!
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Акаунт към DIAGZONE за EasyDiag V2.0

Мнение от ivanovbg »

Казах ти че най добрия вариант е офлайн с поддръжка на на онлайн функциите.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
androidcho
КОЛЕГА
Мнения: 105
Регистриран на: Вто Юни 07, 2016 8:39 pm

Re: Акаунт към DIAGZONE за EasyDiag V2.0

Мнение от androidcho »

Колегата terzov има решение на въпроса! Скоро купувах от него и се ъпдейтна от сървъра на руснаците. Сървърите не са в Русия, така че няма проблеми. С плащанията се оправя той!
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Акаунт към DIAGZONE за EasyDiag V2.0

Мнение от ivanovbg »

Цена за ъпдейт към Диагзоне за 1 година 100$ по курса на деня с включени всички такси.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
Публикувай отговор