ФАП филтър

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
zniper
Мнения: 28
Регистриран на: Чет Юли 16, 2009 2:53 pm

ФАП филтър

Мнение от zniper »

имам едно 307 което ми дава 4 грешки свързани с тази система и те са няма течност неможе да напълни ала бала. вероятно филтъра е запушен ще го отпушим , но какво правим с грешките някой решавал ли е този проблем
ifidik
КОЛЕГА
Мнения: 108
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 5:15 pm

Re: ФАП филтър

Мнение от ifidik »

трябва да се налее течност за почистването на филтъра(то само си е казало)100лв струва литъра.докато не налееш повече от 120км/ч не би трябвало да можеш да вдигаш.
zniper
Мнения: 28
Регистриран на: Чет Юли 16, 2009 2:53 pm

Re: ФАП филтър

Мнение от zniper »

това е ясно, въпросът беше как да изхвърлим тази система от колата за да не създава повече проблеми+огромни разходи (смяна на филтър, течност и т.н.)
някъде чух че с лексиа се програмира компютъра че е без фап ама дали е така?!? забравих да спомена че колата е доста тромава най-вероятно е запушен доста
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1719
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: ФАП филтър

Мнение от bobolin4o »

zniper написа:това е ясно, въпросът беше как да изхвърлим тази система от колата за да не създава повече проблеми+огромни разходи (смяна на филтър, течност и т.н.)
някъде чух че с лексиа се програмира компютъра че е без фап ама дали е така?!? забравих да спомена че колата е доста тромава най-вероятно е запушен доста
Мисля, че не може да се програмира с Лексията...
TuningMaster Изображение
0887 704 900
vrm
КОЛЕГА
Мнения: 111
Регистриран на: Сря Авг 12, 2009 10:13 pm
Местоположение: холандия,хага

Re: ФАП филтър

Мнение от vrm »

колега, с FAP ФИЛТЪР ЕМУЛАТОР ето линк http://www.eobiava.com/index.php?option ... &Itemid=26
90% от проблема е от последния ремонт!
Публикувай отговор