Мерцедес А140

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
venelek
КОЛЕГА
Мнения: 535
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 5:20 pm
Местоположение: Исперих

Re: Мерцедес А140

Мнение от venelek »

arabiata написа:Аз залагам на бобина-лули.Обърни внимание! Скоро имах такъв проблем.
Когато маркуча на дебитомера е монтиран към смукателя,колата пали и веднага угасва.Дръпвам го настрани и веднага запалва.Но се усеща че работи на богато,даже в сервиза се задимява и се налага да проветрявам.Ако е проблем със запалването мисля няма да иска да пали и в двата варианта.Отделно гледах с осцилоскопа първичното и е добре.
А на контакт като е ,ми показва 65хиляди и нещо килограма въздух.
Все пак ще си прегледам и високото как е.
Не е важно да решиш 100 задачи по един и същ начин, важно е да решиш 1 задача по 100 различни начина!
venelek
КОЛЕГА
Мнения: 535
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 5:20 pm
Местоположение: Исперих

Re: Мерцедес А140

Мнение от venelek »

donkole1 написа:Имам три такива боклука при мен.И трите с напълно прецакани дебитомери ,и нямат такива грижи.по тях само собствениците не съм сменял.като единият показва 143254 кг не6то такова уш някой си ги ремонтирал това показва и не мърда хич
Искаш да кажеш че имаш три А класи с прецакани дебитомери и работят добре,или не съм разбрал?Четох доста за този модел и навсякъде се оплакват от проблемните дебитомери.
Не е важно да решиш 100 задачи по един и същ начин, важно е да решиш 1 задача по 100 различни начина!
rusevbgr
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 7:46 pm

Re: Мерцедес А140

Мнение от rusevbgr »

При такива случаи пускам адаптация със стар диагнозата!После стават като нови!
donkole1
КОЛЕГА
Мнения: 101
Регистриран на: Чет Мар 01, 2012 2:02 pm
Местоположение: Варна

Re: Мерцедес А140

Мнение от donkole1 »

чак пък да бачкат добре ама си ги карат,сиромашия.Показват си там както на колегата някви хиляди килограми и тва е.
venelek
КОЛЕГА
Мнения: 535
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 5:20 pm
Местоположение: Исперих

Re: Мерцедес А140

Мнение от venelek »

Ремонтираха ми компа и колата отлетя. :D
Не е важно да решиш 100 задачи по един и същ начин, важно е да решиш 1 задача по 100 различни начина!
Публикувай отговор