проблем с абс на бора

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
milenski821
КОЛЕГА
Мнения: 87
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 10:18 pm

проблем с абс на бора

Мнение от milenski821 »

значи с вагком ми дава грешка абс-хидравлична помпа,та въпросът ми е следният дали ще може да се отремонтира или ще трябва нова помпа на абс,имали ли сте колеги подобен слючай и как сте го решили проблемът,благодаря
presko79
КОЛЕГА
Мнения: 528
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 9:08 pm
Местоположение: gabrovo

Re: проблем с абс на бора

Мнение от presko79 »

milenski821 написа:значи с вагком ми дава грешка абс-хидравлична помпа,та въпросът ми е следният дали ще може да се отремонтира или ще трябва нова помпа на абс,имали ли сте колеги подобен слючай и как сте го решили проблемът,благодаря
незнам дали ще е от помощ ,на омега б ,даваше сьщата грешка,извадих целия блок които беше вьрху самата хидропомпа и смебих 2-те релета които управляват мотора,и се оправи,мяза да е нещо подобно,но нека кажат и колегите тьи като аз несьм електрончик и сьм по в час с други работи
Бензина е за измиване на дизелови части.
BaHka
КОЛЕГА
Мнения: 177
Регистриран на: Съб Яну 12, 2008 2:15 am
Местоположение: Силистра

Re: проблем с абс на бора

Мнение от BaHka »

Над акомулатора има една кутия с предпазители. Като я отвориш трябва да има 3 зелени предпазителя. Провери ги тях най-напред. Единия от тях е за хидропомпата.
milenski821
КОЛЕГА
Мнения: 87
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 10:18 pm

Re: проблем с абс на бора

Мнение от milenski821 »

да ще проверя тези неща колеги,ама той момчето ми обясни че ту сработвал ту отказвал и аз си мисля че нещо проблемът ще е в самата помпа на абс,като дойде колата да го сваля ще видя какво ще става :wink:
Aspar
КОЛЕГА
Мнения: 148
Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 7:57 pm
Обратна връзка:

Re: проблем с абс на бора

Мнение от Aspar »

Milenski не мисли а прочети какво ти е написал колегата 99 % проблема е там :) . Успех
milenski821
КОЛЕГА
Мнения: 87
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 10:18 pm

Re: проблем с абс на бора

Мнение от milenski821 »

BaHka написа:Над акомулатора има една кутия с предпазители. Като я отвориш трябва да има 3 зелени предпазителя. Провери ги тях най-напред. Единия от тях е за хидропомпата.
тука ли :?:
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: проблем с абс на бора

Мнение от rangel1 »

Да там :oops: :oops: :oops:
BaHka
КОЛЕГА
Мнения: 177
Регистриран на: Съб Яну 12, 2008 2:15 am
Местоположение: Силистра

Re: проблем с абс на бора

Мнение от BaHka »

Колега, много търпеливи клиенти имаш около теб? 3 дена ти още не си оправил абс-а.... Къде ги намираш такива :lol: при мен идват едно дето все много бързат, дето все ще пътуват....
presko79
КОЛЕГА
Мнения: 528
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 9:08 pm
Местоположение: gabrovo

Re: проблем с абс на бора

Мнение от presko79 »

BaHka написа:Колега, много търпеливи клиенти имаш около теб? 3 дена ти още не си оправил абс-а.... Къде ги намираш такива :lol: при мен идват едно дето все много бързат, дето все ще пътуват....
и ако може да стане за вчера :D
Бензина е за измиване на дизелови части.
traqnsavov
КОЛЕГА
Мнения: 350
Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 5:01 pm
Местоположение: Варна

Re: проблем с абс на бора

Мнение от traqnsavov »

И без пари.. :evil:
Диагностичното оборудване е инструмент, както пияното е инструмент...
Всеки идиот може да си купи инструмента, но само талантливите могат да се научат да свирят на него.
milenski821
КОЛЕГА
Мнения: 87
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 10:18 pm

Re: проблем с абс на бора

Мнение от milenski821 »

BaHka написа:Колега, много търпеливи клиенти имаш около теб? 3 дена ти още не си оправил абс-а.... Къде ги намираш такива :lol: при мен идват едно дето все много бързат, дето все ще пътуват....
ее моите са търпеливи чакат си реда още :wink:
BaHka
КОЛЕГА
Мнения: 177
Регистриран на: Съб Яну 12, 2008 2:15 am
Местоположение: Силистра

Re: проблем с абс на бора

Мнение от BaHka »

И кво? минаха повече от 3 дена наистина ли не си погледнал предпазителя още ?
milenski821
КОЛЕГА
Мнения: 87
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 10:18 pm

Re: проблем с абс на бора

Мнение от milenski821 »

нее чак днес колата ми беше докарана от собственика и проблемът не бе в бушоните напулно са си здрави,нямат прегоряло легло или нещо от сорта,като загася абс с ваг ком,колата тръгва и след 5 мин,абс святва с грешка абс хидравлична помпа,нзм аз си мисля че проблема ще е в самият абс,самата помпа ама,не остана днес време за свалянето му, аи не знам дали изобщо ще стигна до сваляне
presko79
КОЛЕГА
Мнения: 528
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 9:08 pm
Местоположение: gabrovo

Re: проблем с абс на бора

Мнение от presko79 »

milenski821 написа:нее чак днес колата ми беше докарана от собственика и проблемът не бе в бушоните напулно са си здрави,нямат прегоряло легло или нещо от сорта,като загася абс с ваг ком,колата тръгва и след 5 мин,абс святва с грешка абс хидравлична помпа,нзм аз си мисля че проблема ще е в самият абс,самата помпа ама,не остана днес време за свалянето му, аи не знам дали изобщо ще стигна до сваляне
аз ти викам някои работи,пробваи с това което ти писах,ама колегите да не подскочат че несьм електрончик и неразбирам :D
Бензина е за измиване на дизелови части.
ifidik
КОЛЕГА
Мнения: 108
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 5:15 pm

Re: проблем с абс на бора

Мнение от ifidik »

има транзистор ,който гори.малко е гадно с рзчистването на силикона,но се ремонтира
Заключено