схема на централно Пежо 306?

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
the_rival

схема на централно Пежо 306?

Мнение от the_rival »

Здравейте коеги. Искам да ви помоля, ако някой има схема на свързване на централно заключване на Пежо 306 да помогне. Проблема е, че в представителствата на Пежо продават машинки които са с различни букси и не желаят да дават информация как да се свържат новите ....
stoyanov

Мнение от stoyanov »

Не зная за колко продават машинките представителите на Пежо,но моя съвет е отивай в някой сервиз за автоаларми да ти монтират универсални машинки.Мисля че ще ти излезе доста по евтино,ако разбира се проблема ти е в машинките. 8)
the_rival

Мнение от the_rival »

Не може да се сложи обикневена машинка - тя си върви с бравата, а и в крайна сметка за какво толкова пари на вятъра?
Слави Шишков
КОЛЕГА
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 7:14 am
Местоположение: Пловдив

Мнение от Слави Шишков »

Може да се сложи стандартна машинка извън бравата , но щом искаш може и с оригинални:D Можеш да си купиш /ако нямаш фабрично/ модул за управление на централно от всеки магазин за автоаксесоари - струва 8-10 лв и обикновено върви със схема.
Ако няма схема
черен - маса
червен - +
зелен и син към силовите на машинките
бял и кафяв към крайните изключватели в машинката
успех , аз лично съм си изключил механичните ключалки и съм сложил тапи от неръждавейка
the_rival

Мнение от the_rival »

Колеги, много е мило, че се опитвате да помогнете, но аз все пак работя в автосервиз - колата е на клиент, който си е купил машинката от Пежо за близо 100лв и иска да му я поставим - пролема е че на старата букса кабелите са разположени в два реда, а на новата са в един , пет кабела са, на машинката има 6 крачета и няма от къде да изровим схема как се свързват. Опасно е да го караме на "показа се", тъй като може да съсипем някое от моторчетата на новата машинка
Todio
КОЛЕГА
Мнения: 568
Регистриран на: Нед Юни 12, 2005 6:39 pm
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Мнение от Todio »

Нищо няма да съсипеш. Щом са шест извода, най-вероятно два са за мотора; един е обща маса; два за изключвателите, които следят отворено-затворено положение; и един за осветление или някакъв сигнал по арматурното табло. Пробвай с пробна лампа с малка мощност. Правил съм подобно Пежо с девет проводника на бравата на водача. Лично аз съм установел шест различни схеми на Пежо 405. Малко упоритост и всичко е ОК.
dimitar7005
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Юли 23, 2009 9:18 am

Re: схема на централно Пежо 306?

Мнение от dimitar7005 »

Ми що не си е купил каквато трябва от Пежо?
dent
КОЛЕГА
Мнения: 169
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 11:47 am

Re: схема на централно Пежо 306?

Мнение от dent »

Аутодата нямаш ли ?? Там има пълна схена на Ц.З. за 306 нова маска , ама то май беше същото като на старата.
успех
Публикувай отговор