BMW320D 98godina,motor-m47

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
pecata_08
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Апр 14, 2007 10:32 pm
Местоположение: Burgas

BMW320D 98godina,motor-m47

Мнение от pecata_08 »

ISKAM POMOJ.TRABVA DA IZKARAM NA BMW 320D KAPAKA NA KLAPANITE I OSNOVNIQ PROBLEM E 4E KOGATO RAZVIX BOLTOVETE KOITO VIJDAM SE OKAZA 4E IMA O6E OSEM BOLTA POD PLANKITE KOITO ZASTOPORQVAT DUZITE.SLED KATO RAZVIX BOLTOVETE NA TEZI PLANKI SE OKAZA 4E TE NE IZLIZAT SAMO KATO IM RAZVIE6 BOLTOVTE I TKAKA NEMOGA DA RAZVIQ OSTANALITE OSEM BOLTA OT KAPAKA NA KLAPANITE ZA DA GO SVALQ. MOLBATA MI KAM VAS E DA MI KAJETE KAK DA SVALQ TEZI PLANKI KOITO DARJAT DUZITE ZA DA OTVIQ OSTANALITE 8 BOLTA KAPAKA NA KLAPANTE I DA MOGA DA GO IZKARAM .ZA60TO KATO GLLEDAM NE MISLQ 4E TRQBVA DA E NAPRAVENO DA SE MAXAT DUZITE ZA DA SE SVALI KAPAKA NA KLAPANITE.AKO MQKOI MQKOI ZNAE KAK STAVA RABOTATA DA MI KAJE A AZ 6E SE REVAR6IRAM SPRQMO NEGO
YuliGeorgiev
КОЛЕГА
Мнения: 60
Регистриран на: Пон Фев 12, 2007 8:12 pm
Местоположение: Varna

Мнение от YuliGeorgiev »

свали дюзите.рено,мерцедес и бмв - при тях е така за да се свали капак клапани се свалят дюзи.дори ако не излизат хората трошат капака за да мойе да се свали главата за да се извадят тези пусти дюзи. :D
YuliGeorgiev
КОЛЕГА
Мнения: 60
Регистриран на: Пон Фев 12, 2007 8:12 pm
Местоположение: Varna

Мнение от YuliGeorgiev »

забравих да ти кайа планките на дюзите излизат заедно с самите дюзи.
volodja
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Сеп 21, 2006 7:51 pm
Местоположение: пловдив
Обратна връзка:

Мнение от volodja »

Пиши на кирилица! Ако искаш всички да те разберат!
За да свалиш капака на клапаните първо се вадят дюзите, а те излизат заедно с планките, които ги държат. А ако дюзите са добре запекли в главата и тях няма да можеш да извадиш без някакъв по специален инструмент. А такава глупост някой да чупи капака, за да вади дюзи не бях чувал!
Публикувай отговор