VW Passat immo

- бензинови двигатели<br>
- дизелови двигатели<br>
- ABS<br>
- AirBAG<br>
- Климатици<br>
- Имобилайзери<br>
- Сервизни интервали(километражи)<br>
- Други системи
mirix
КОЛЕГА
Мнения: 145
Регистриран на: Съб Ное 01, 2008 7:59 pm
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

VW Passat immo

Мнение от mirix »

VW Passat 1.9 tdI 110 к.с. 1997 год. на около 3 месеца се появява тази грешка 15 сек. след даване на контакт започва да мига лампата на подгряването. След като го закачих с VAG-com ми изкара грешка P1570 - 35-00 .... грешка на имобилайзера , колата си пали и работи без проблем. Та въпросът ми е дали след обучение на ключа ще изчезне този проблем :shock:
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: VW Passat immo

Мнение от ivanovbg »

По скоро нещо по захранванията,да отпадат за момент като пуснеш ключа от стартер.http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.ph ... 570/005488
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
Todio
КОЛЕГА
Мнения: 568
Регистриран на: Нед Юни 12, 2005 6:39 pm
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Re: VW Passat immo

Мнение от Todio »

Провери връзките на антената - много често се скапват и създават проблеми.
mirix
КОЛЕГА
Мнения: 145
Регистриран на: Съб Ное 01, 2008 7:59 pm
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: VW Passat immo

Мнение от mirix »

ivanovbg като си забие грешката после дори и на контакт като дадеш след 10-15 сек. пак започва да мига лампата
Todio
КОЛЕГА
Мнения: 568
Регистриран на: Нед Юни 12, 2005 6:39 pm
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Re: VW Passat immo

Мнение от Todio »

Прочети имобилайзера и виж той какво дава!
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: VW Passat immo

Мнение от ivanovbg »

Получихме такъв проблем с един транспортер за чипосване.Свалихме чипа за да монтираме цокъл,изчетохме го и като го сложихме се получи точно същото,само колата работеше на 1000 оборота но се форсираше нормално.Работеше даже с изключен имобилайзер.Грешката беше еку блокет(имобилайзер) но си работеше.Оказа се че епрома по някаква причина се беше сменил няколко бита в сравнение с първото изчетено.Незнам от какво се беше флашнал тъй като е ув изтриваем.След презаписа на първоначално изчетения файл се оправи.Това е моя опит.Дано съм ти бил от помощ
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
mirix
КОЛЕГА
Мнения: 145
Регистриран на: Съб Ное 01, 2008 7:59 pm
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: VW Passat immo

Мнение от mirix »

:) Ще видим като дойде другия път човечеца ще му искам кода ако има да му преобучим ключа. Вчера като дойде ми вика изчисти грешката и се оправя , казали му че от ключа и било много скъпо да се оправи , а нали се сещаш че тези работи могат да доведат до осиране на процепа :) :lol:
rabotnika
КОЛЕГА
Мнения: 71
Регистриран на: Чет Мар 18, 2010 5:58 pm

Re: VW Passat immo

Мнение от rabotnika »

при по старите А4 и пасати като този го има този проблем понякога не си познава правилно ключа и набива грешка много често срещан проблем е дори с преобучаване пак няма да се оправи проблема е в самата система на иммото
mirix
КОЛЕГА
Мнения: 145
Регистриран на: Съб Ное 01, 2008 7:59 pm
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: VW Passat immo

Мнение от mirix »

Ами на 2-3 месеца му светвала лампата и идва да му зачистим грешката , че вечерно време му вадела очите :).
Публикувай отговор