проблем с Ауди А6 2005г 2.4 бензин

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: проблем с Ауди А6 2005г 2.4 бензин

Мнение от ivanovbg »

Като чета май проблема е в самия лост.Има една пластмаса дето я законтря с електромагнита и се е спукала.Разглоби го и ще видиш.Не всеки път разконтря.На едно ауди я изхвърлих и клиента още го кара.Само дето не е нужно да се натиска спирачката за да включи и трябва много да се внимава да не се удари колата.А е възможно и да е почерпил лоста с едно кафе :lol: :lol: :lol:
Вземи му един втрора ръка и си готов.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
KLESHTITE
КОЛЕГА
Мнения: 585
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 4:51 am
Местоположение: Sofia ovcha kupel 2

Re: проблем с Ауди А6 2005г 2.4 бензин

Мнение от KLESHTITE »

ЕС класата страда от тоя проблем ама магнита се чува като натиснеш спирачката това е много елементарно трябва да го е хванал
прост човек и силен вятър нищо не ги спира
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: проблем с Ауди А6 2005г 2.4 бензин

Мнение от ivanovbg »

а дали разконтря?Сваляне и разглобяване.Не е трудно.
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
dent
КОЛЕГА
Мнения: 169
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 11:47 am

Re: проблем с Ауди А6 2005г 2.4 бензин

Мнение от dent »

ivanovbg написа:а дали разконтря?Сваляне и разглобяване.Не е трудно.
Не съм мерил напрежението на буксата на електромагнита, но като направи проблем във живи-данни при натискане на спирачката стоп машинката реагира, а заключващия електромагнит не променя състоянието си.Когато няма проблем стоп машинката и заключващия електромагнит променят едновременно състоянието си.
bobolin4o
КОЛЕГА
Мнения: 1719
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 9:15 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: проблем с Ауди А6 2005г 2.4 бензин

Мнение от bobolin4o »

dent написа:
ivanovbg написа:а дали разконтря?Сваляне и разглобяване.Не е трудно.
Не съм мерил напрежението на буксата на електромагнита, но като направи проблем във живи-данни при натискане на спирачката стоп машинката реагира, а заключващия електромагнит не променя състоянието си.Когато няма проблем стоп машинката и заключващия електромагнит променят едновременно състоянието си.
Ми то е ясно, ако кутията не знае, че е на паркинг, от какъв зор да щрака магнита като натиснеш спирачката?
Ти си написал, че когато не освобождава лоста в живи данни не показва че е на паркинг... аз ти казах да провериш с мултицет микроключа дето си казал, че е за положението на паркинг. И ???
TuningMaster Изображение
0887 704 900
dent
КОЛЕГА
Мнения: 169
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 11:47 am

Re: проблем с Ауди А6 2005г 2.4 бензин

Мнение от dent »

за съжаление собственика си взе колата днес и не мога да кажа нищо за микрета за паркинга.
KLESHTITE
КОЛЕГА
Мнения: 585
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 4:51 am
Местоположение: Sofia ovcha kupel 2

Re: проблем с Ауди А6 2005г 2.4 бензин

Мнение от KLESHTITE »

днес ми доиде един МЛ със същия проблем на живи данни навсякаде даваше че стоп машинката работи а се оказа тя и то само от паркинг къмдругите а от нулева към задна освобождаваше затова ти казах за стоп машинката но ти подцени това мнение
прост човек и силен вятър нищо не ги спира
Публикувай отговор