ремонт ГНП и дюзи

- бензинови двигатели<br>
- дизелови двигатели<br>
- ABS<br>
- AirBAG<br>
- Климатици<br>
- Имобилайзери<br>
- Сервизни интервали(километражи)<br>
- Други системи
zondagroup
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 2:36 pm

ремонт ГНП и дюзи

Мнение от zondagroup »

Ние сме специализирани в ремонт на всички видове дизелови помпи и инжектори на производители като Bosch, Delphi, Denso, Siemens и др.
Гарантираме всяка свършена работа, така че можете да разчитате на най-високо качество и обслужване на изключително конкурентни цени. Предлагаме заводско рециклирани дизелови инжектори и помпи най-високо качество. Имаме пълно оборудване за диагностика на дизелови помпи и инжектори.Намираме се в Пловдив

Телефон за връзка 0887627342/0887393999 parts@zondagroup.com
Последно промяна от zondagroup на Пет Окт 29, 2010 8:04 am, променено общо 1 път.
tzwetomir
Мнения: 3
Регистриран на: Пет Май 18, 2007 8:10 pm

Re: ремонт ГНП и дюзи

Мнение от tzwetomir »

Това е много хубаво, но кои сте къде сте - някакви координати
venelek
КОЛЕГА
Мнения: 535
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 5:20 pm
Местоположение: Исперих

Re: ремонт ГНП и дюзи

Мнение от venelek »

Е то хубаво ама някви кординати няма ли да има? :lol:
Не е важно да решиш 100 задачи по един и същ начин, важно е да решиш 1 задача по 100 различни начина!
traqnsavov
КОЛЕГА
Мнения: 350
Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 5:01 pm
Местоположение: Варна

Re: ремонт ГНП и дюзи

Мнение от traqnsavov »

как да няма координати....

Десет крачки на запад, двадесед крачки на изток, затворяш си очите и се завърташ около оста си 10 пъти, после вървиш малко напред със затворени очи и си там.... :cry:

А гаранцията я правиш при арменският поп... :lol: :lol:
Диагностичното оборудване е инструмент, както пияното е инструмент...
Всеки идиот може да си купи инструмента, но само талантливите могат да се научат да свирят на него.
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: ремонт ГНП и дюзи

Мнение от ivanovbg »

да не е това http://www.31867.tradebig.com/ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Това излиза в гоглето по името :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
zondagroup
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 2:36 pm

Re: ремонт ГНП и дюзи

Мнение от zondagroup »

Извинете Колеги бях забравил да дам координати за връзка. 0887627342/0887393999 parts@zondagroup.com Намираме се в Пловдив
traqnsavov
КОЛЕГА
Мнения: 350
Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 5:01 pm
Местоположение: Варна

Re: ремонт ГНП и дюзи

Мнение от traqnsavov »

Колега дай адрес снимки, кажи с каква апаратура разполагаш....
нали не очакваш да ти пращат по пощата помпите..
Тук всички сме колеги от колеги и от доктор срам няма..
Диагностичното оборудване е инструмент, както пияното е инструмент...
Всеки идиот може да си купи инструмента, но само талантливите могат да се научат да свирят на него.
dyaneff
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 5:31 pm
Местоположение: Долни Чифлик

Re: ремонт ГНП и дюзи

Мнение от dyaneff »

Работите ли с куриери. И ориентировъчни цени ако може.
KLESHTITE
КОЛЕГА
Мнения: 585
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 4:51 am
Местоположение: Sofia ovcha kupel 2

Re: ремонт ГНП и дюзи

Мнение от KLESHTITE »

даи цена за пиезокристална за пасат6 2.0ТДИ
прост човек и силен вятър нищо не ги спира
zondagroup
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 2:36 pm

Re: ремонт ГНП и дюзи

Мнение от zondagroup »

Колеги,ние работим сьс стендове Корона и работим по куриер.за да ви дам цена ми трябва номера на частта и данните на автомобила(кубатура,година на производствои т.н).Даваме гаранция 1 година.Ремонти и доставки извършваме от 3-5 работни дни.
rangel1
КОЛЕГА
Мнения: 630
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 6:36 pm
Местоположение: Русе

Re: ремонт ГНП и дюзи

Мнение от rangel1 »

zondagroup написа:Колеги,ние работим сьс стендове Корона и работим по куриер.за да ви дам цена ми трябва номера на частта и данните на автомобила(кубатура,година на производствои т.н).Даваме гаранция 1 година.Ремонти и доставки извършваме от 3-5 работни дни.
И аз имам стенд бош дето прави всичко така че даже може да ми пращате само парите без помпите :lol: :lol: :lol:
Абе то агнета много ама баш в тоя форум ли ви се привидяха най много агнета :lol:
Аз в тоя форум много глупости и простотии съм написъл но вие искате с една обява да ме изпреварите :lol:
Ако наистина имате оборудване и предлагате добро качество направете саит ,демонстрирайте си техниката,посочете сайтове на производители на части с които работите и т.н.
Щото то и в русе си имаме стенд за ком рейли ама господ да те пази да не попаднеш при бай цанко
да ти бутне дюзите на рейла :lol: Абе то който е правил беларуси и шкода мадара цял живот ком рейлите са детска играчка :lol: :lol: :lol:
Мисля че ми схванахте тънкия хумор :не техниката е всичко :idea:
KLESHTITE
КОЛЕГА
Мнения: 585
Регистриран на: Съб Сеп 26, 2009 4:51 am
Местоположение: Sofia ovcha kupel 2

Re: ремонт ГНП и дюзи

Мнение от KLESHTITE »

колега конкретизираи малко ти явно изобщо не си в час моя въпрос е за определен тип дюзи
прост човек и силен вятър нищо не ги спира
milennyc
КОЛЕГА
Мнения: 171
Регистриран на: Чет Ное 12, 2009 7:27 am

Re: ремонт ГНП и дюзи

Мнение от milennyc »

rangel1 ще излезне прав :lol: Тук всеки прави ремонти.... а тези колеги май нещо не са в час. Или поне този който пусна този пост реклама :mrgreen:
Автодиагностика DIS , Отключване на Борд комютър, активиране на дневни светлини, . Продажба и адаптиране/пре програмиране на Дебитомери. Ремонт на ел. блока на ГНП(VP30, VP37 и VP44, ТДС, VE помпи) и реглаж и зацепване на помпи. Темпомат.0887771559
Публикувай отговор