UCH megane scenic

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
llcoola
КОЛЕГА
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 10:12 pm
Местоположение: гр.Пловдив

UCH megane scenic

Мнение от llcoola »

сценика е 99 година 1р6 бензин ,та като стане по студенко и спират мигачи единия прозорец централно и само да се стопли проблема изчезва .Модулчето го огледах цялото за спойки всичко е здраво и клоня към моторолата , почти съм я набидил.Ще съм благодарен на идея някаква ,че чак след 3 дена ще имам чип за проба :?:
nik7dob
КОЛЕГА
Мнения: 731
Регистриран на: Пет Дек 17, 2010 2:13 am
Местоположение: Leeds, UK

Re: UCH megane scenic

Мнение от nik7dob »

Мини модула с духалката и поялника,най-вече моторолата.Имах едно ЕКУ на волво,видимо нищо.3 пъти с поялника,после духалка - не и не,свалих двата процесора,запоих ги наново хубаво и О,чудо - тръгна.
Tqnata83
КОЛЕГА
Мнения: 55
Регистриран на: Пет Юли 30, 2010 7:35 pm

Re: UCH megane scenic

Мнение от Tqnata83 »

llcoola написа:сценика е 99 година 1р6 бензин ,та като стане по студенко и спират мигачи единия прозорец централно и само да се стопли проблема изчезва .Модулчето го огледах цялото за спойки всичко е здраво и клоня към моторолата , почти съм я набидил.Ще съм благодарен на идея някаква ,че чак след 3 дена ще имам чип за проба :?:
а това фейслифта ли е защото имам един такъв модул за продажба ако неможеш да подкараш този
llcoola
КОЛЕГА
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 10:12 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: UCH megane scenic

Мнение от llcoola »

колеги за сега сложих друг чип и работи за сега мерси за съветите
llcoola
КОЛЕГА
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 10:12 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: UCH megane scenic

Мнение от llcoola »

сагата продължава днес клиента се върна с оплакване,че тази сутрин пак старата песен---чистачки ,мигачи,лампата на имото и преден ляв прозорец ги няма .Разглобих го на части и елемент по елемент съм препоил всичко ,нов кварц му сложих и я докарах до никаде,донесоха ми друго UCH но накрая номера му завършва на 301 ,а на колата на 300 и вътре като го отворих има разлики макар че буксите стават и естествено пробвах --всичко тръгна интересното е че лампата на имото замига странно но колата заработи и викам готово ама не ,не може да се махне контакта.Питането ми е само с точните цифри ли ще станат нещата и някакви идеи ---направи ми впечатление ,че до моторолския чип има 3 едни и същи малки мотороли и като нагрея едната от тях и чудо но иска точна температура ни повече ни по малко ---прехвърлях от единия на другия модул ту чипче ама не стават нещата :idea:
madfos
КОЛЕГА
Мнения: 64
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 10:51 am

Re: UCH megane scenic

Мнение от madfos »

Направи една снимка да му хвърля едно око.
Имах същия проблем с по-стар сценик и проблема беше една букса.
Когато майстор е при жена ти и майстор ти прави колата - работа при него нямаш!
Tqnata83
КОЛЕГА
Мнения: 55
Регистриран на: Пет Юли 30, 2010 7:35 pm

Re: UCH megane scenic

Мнение от Tqnata83 »

llcoola написа:сагата продължава днес клиента се върна с оплакване,че тази сутрин пак старата песен---чистачки ,мигачи,лампата на имото и преден ляв прозорец ги няма .Разглобих го на части и елемент по елемент съм препоил всичко ,нов кварц му сложих и я докарах до никаде,донесоха ми друго UCH но накрая номера му завършва на 301 ,а на колата на 300 и вътре като го отворих има разлики макар че буксите стават и естествено пробвах --всичко тръгна интересното е че лампата на имото замига странно но колата заработи и викам готово ама не ,не може да се махне контакта.Питането ми е само с точните цифри ли ще станат нещата и някакви идеи ---направи ми впечатление ,че до моторолския чип има 3 едни и същи малки мотороли и като нагрея едната от тях и чудо но иска точна температура ни повече ни по малко ---прехвърлях от единия на другия модул ту чипче ама не стават нещата :idea:
писах ти лично
за лампата на имото е обяснимо да мига бързо и въобще да не изгасва
нали му слагаш нов uch който не е програмиран, но ако колата пали значи че в компа е убито иммото и с всеки модул ще е така

и друго когато няма мигачи и авариини в изгорял един бушон 5 или 7.5 А
llcoola
КОЛЕГА
Мнения: 127
Регистриран на: Нед Авг 09, 2009 10:12 pm
Местоположение: гр.Пловдив

Re: UCH megane scenic

Мнение от llcoola »

мерси за пощата това за имото си е ясно просто ми направи впечатление ,че като имре модула умира и лампата .Съжалявам не можах да кача снимка защото,оригиналния модул не ми го донесоха повече, а ми донесоха друг пак за проба и след като го монтирах колата заработи и на 27 ги чакам хората да се обадят дали има проблем за сега 4 дена няма ядове.
Публикувай отговор