Сеат-прекъсва м/у 2600-2800обр

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
Заключено
vanko3775
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Мар 23, 2010 5:45 pm
Местоположение: Сливен

Сеат-прекъсва м/у 2600-2800обр

Мнение от vanko3775 »

Здравейте колеги :mrgreen: радвам се ,че се регистрирах тук и се надявам да намеря отговор на проблема си.
Колата е Сеат толедо 2.0 16в 150к.с. 95г АБФ код на мотора,монтира се в много купета на Фолксваген.
Така и проблема е следният:
Прекъсва на тези обороти приблизително около 2600-2800,на всяка предавка,топла, студена си прецъква много бързо.Колата я имам от 5месеца и до сега съм сменил почти всичко или заменил за проба и няма никаква разлика.

Сменени са свещи,кабели,капачка палец,филтри разменени са за проба,ЕКУ,ТПС,ламбдата е сменена,температурен датчик,температурен сензор,датчик на входящия въздух са сменени.Делко съм заменял за проба,вакумите са проверени,налягането на дюзите е мерено,бензиновите помпи.
Закачана е на няколко ваг кома,няма грешки :shock: ,последният каза че на осцилоскопа неработела ламбдата сменена и проверена работи,мерена е компресията на цилиндрите на единия е по слаба с малко.
Ремъците са сменени и проверени на белези са,разпределителните валове също.

Остана ми един датчик на коляновия вал дали ще е от него да прекъсва в тези обороти,пали си не гаснее в движение,понякога не държи равномерни обороти падат около 500-600 но не се вдигат рязко,а леко до 800-900 :roll:,но е загасвала като стои на място,не играят постоянно.Понякога като е да речем на 70градуса и трудно потегля от ниски,трябва да припомпа газта за да се изтреля,може и да е от бензина 95н като сложа тогава сякаш го забелязвам това влошение.
Имала е газ при мен е махната ,но и на газ прекъсна точно там в тези обороти като я пробвах,всичко сервизи вдигат ръце да сега кадето съм ходил,или ме карат да сменя здрави части.

Спирам до тук,че задминавам дядо Вазов по писане на моята епопея
VOLUMAX
КОЛЕГА
Мнения: 222
Регистриран на: Чет Яну 19, 2006 9:25 pm
Местоположение: РУСЕ
Обратна връзка:

Re: Сеат-прекъсва м/у 2600-2800обр

Мнение от VOLUMAX »

КТМ is the BEST fuck the rest !
vanko3775
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Мар 23, 2010 5:45 pm
Местоположение: Сливен

Re: Сеат-прекъсва м/у 2600-2800обр

Мнение от vanko3775 »

Писал съм и там имам много мнения,но нямам резултат за товаи писах тук..
delio
КОЛЕГА
Мнения: 252
Регистриран на: Вто Май 08, 2007 7:51 pm
Местоположение: on the road
Обратна връзка:

Re: Сеат-прекъсва м/у 2600-2800обр

Мнение от delio »

Никога не карай по-бързо от колкото може да лети твоят ангел пазител
http://delservice.bg/
gt40
КОЛЕГА
Мнения: 387
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 7:06 pm
Местоположение: София

Re: Сеат-прекъсва м/у 2600-2800обр

Мнение от gt40 »

Другата версия е колега от Сливен да се навие да вземе да се забавлява с твоя случай. Така е трудно да ти се помогне. Колкото и да го описваш, при липса на данни е истрел в тъмното, тъй че не се сърди, ако няма реакция.
Успех.
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Сеат-прекъсва м/у 2600-2800обр

Мнение от ivanovbg »

Ако можехме да ги оправяме колите така нямаше да отваряме сервизи ,а щяхме да сме горди собственици на импулсни телефони. :lol:
Ако искаш научи програмиране и си направи кабел от колата към телефона си.Включи и набери моя номер и на мен да ми излязат данните от компютъра на твоята кола.След като ги анализирам ще ти изпратя решение на проблема.
За съжаление засега се задоволявам с хвърляне на боб :lol:
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
vanko3775
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Мар 23, 2010 5:45 pm
Местоположение: Сливен

Re: Сеат-прекъсва м/у 2600-2800обр

Мнение от vanko3775 »

ivanovbg написа:Ако можехме да ги оправяме колите така нямаше да отваряме сервизи ,а щяхме да сме горди собственици на импулсни телефони. :lol:
Ако искаш научи програмиране и си направи кабел от колата към телефона си.Включи и набери моя номер и на мен да ми излязат данните от компютъра на твоята кола.След като ги анализирам ще ти изпратя решение на проблема.
За съжаление засега се задоволявам с хвърляне на боб :lol:
Ами поне да можехте да ги оправяте в сервизите,тука като гледам,не разбират много имат техника и незнам си какво,а колата си прекъсва.
По мнението разбирам,че и ти не разбираш,ако искаш да докрам при теб да я оправиш майсторе.... :lol: .
Не се шегувай,че слабото дете може да се окаже син на тигър..
mitko
КОЛЕГА
Мнения: 603
Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 4:35 pm
Местоположение: Велико Търново
Обратна връзка:

Re: Сеат-прекъсва м/у 2600-2800обр

Мнение от mitko »

vanko3775 написа:Ами поне да можехте да ги оправяте в сервизите,тука като гледам, неразбират много имат техника и незнам си какво,а колата си прекъсва.
По мнението разбирам,че и ти не разбираш,ако искаш да докрам при теб да я оправиш майсторе.... :lol: .
Не се шегувай,че слабото дете може да се окаже син на тигър..
Точно това не беше за тука ! Щом колегите там не разбират според теб направи си я сам ,защо питаш . Това е форум за колеги професйонално занимаващи се ,а не да оправяме колите по форумите . Потърси си адекватен сервиз !

Moderator

regards
Заключено