оглупяло табло ксара :)

Всичко което ви вълнува за автомобилите.
ogromnii
КОЛЕГА
Мнения: 722
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:04 am
Местоположение: софия, павлово

оглупяло табло ксара :)

Мнение от ogromnii »

идва една ксара на въже - свети маслото, вкарваме я, картера здрав, даже не е одраскан, нямам на манометъра такава резба, надувам датчика с помпа за гуми - работи, закачам пробна лампа и паля - гасне, аха викам си, по жицата :) .
правихме и други неща, излизам да направя едно кръгче - гледам маслото си загаснало :shock: , паркирам, паля пак - пак свети, давам кабела на маса - светва ръчната, стоп, дрън дрън камбанки, голямо олеле :) закачам на живи данни - показва активна/неактивна адекватно, пускам ръчната - гасне маслото и накрая загрявам - от палене с умрял акумулатор таблото е оглупяло, и са се разменили индикаторите за ръчна и масло :shock: е такава щуротия не бях виждал :!:
почесах се, размених пиновете на буксата на таблото и стана почти нормално, само дето ако дръпнеш ръчна мрънка ужасно, ама символите отговарят :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
karamilev
КОЛЕГА
Мнения: 194
Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 6:03 pm
Местоположение: Варна

Re: оглупяло табло ксара :)

Мнение от karamilev »

Франция оле! :lol: Това само те го магат :mrgreen:
Докато една жена мълчи не я прекъсвай!
ivanovbg
КОЛЕГА
Мнения: 2273
Регистриран на: Сря Мар 11, 2009 8:00 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: оглупяло табло ксара :)

Мнение от ivanovbg »

Не е оглупяло, имаш диоди окъсили и/или прекъснати вътре някоя и друга изгоряла крушка и липсващ или изгорял предпазител/и :mrgreen:
Обновяване/ъпдейт на всички Launch- Х431, Easidiag, Idiag, Mdiag...имам още в наличност 0898 60 72 67
ogromnii
КОЛЕГА
Мнения: 722
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:04 am
Местоположение: софия, павлово

Re: оглупяло табло ксара :)

Мнение от ogromnii »

вътре в таблото какво е станало не знам :mrgreen: за да се види платката трябва да се извадят стрелките, а това крие риск за моторчетата :)
Публикувай отговор